Červenec 2008Rain-bow

10. července 2008 v 21:19 | JajPi |  Frerard - Jednorázovky
tak..jsem napsala takovou jednorázovku-pohádku když jsem byla s kámoškou venku, takže je to i pěkně krátký.:D:D ae líbí se mi to..:D je to takový naivní...xD
Pršelo...zase...už třetí den... ale tentokrát bylo něco jinak. Vysvitlo slunce a na obzoru se vytvořila duha. V tu chvíli se dva různí lidé dívali z okna. Frank, ač už dospělý, si stále četl pohádky, a Gerard, který je na dně a myslí si, že už mu život nic nepřinese. A oba vyšli do toho deštivého odpoledne, za cílem dojít ke konci duhy. Jeden proto, že chce najít poklad, a druhý, snad věří, že mu něco otevře oči. I když je duha až daleko za městem, ani jednomu to nevadilo. Došli tam ve stejné chvíli a mlčeli. Byl to zvláštní okamžik. Uprostřed pole, přímo u konce duhy, v dešti, proti sobě stojí dva chlapci a dívají si se do očí. Oba zároveň své obličeje k sobě přiblíží a spojí v jeden něžný polibek, který po chvíli přerostl ve vášnivý a chtivý. Jemně se od sebe odtrhli.
"Já jsem Frank"
"Já Gerard"
Snad kouzlo duhy jim splnilo jejich přání. Nebo snad jenom náhoda? Jedno je ale jisté. Frank našel svůj poklad a Gerard zase důvod, proč žít.
The End